A3042 BLACK PEARL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3042 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 157cm / 62inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 470kg |
| Block | A3042 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 585kg |